Тімоті Снайдер став амбасадором UNITED24

Видатний американський історик Тімоті Снайдер став десятим амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24 та розпочав збір на «Ловця шахідів».

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Тімоті Снайдер – великий друг нашої держави. У своїх працях він розповідає всьому світу про важливість України, нашу правдиву історію та справжні цінності. Дякую за те, що тепер більше людей знатимуть не лише про причини й умови нашої боротьби, але й про те, як вони самі можуть нам допомогти», – написав президент Зеленський.

Тімоті Снайдер долучається до підтримки України у новій для себе ролі — амбасадора UNITED24. Він збиратиме кошти на систему протидії ворожим БПЛА, якими росія постійно атакує об’єкти критичної інфраструктури України.

«Я історик і науковець і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивць», — сказав професор Снайдер.

Лекції та інтерв’ю професора Снайдера доступні на YouTube, книжки – в інтернет-книгарнях. Він пояснив міжнародній аудиторії, що українці вживають «рашизм» і це означає «russian fascism».

 

-->