Розпочався флешмоб #RussiaIsATerroristState

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров закликав українську та світову IT-спільноту підтримати флешмоб #RussiaIsATerroristState, ціллю якого є перейменовувати позначення назви «Росія» на всіх сайтах та онлай-системах на «росія — країна-терорист».

Про це віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров написав на своїх сторінках у соцмережах.

«Закликаю українське та світове IT-ком’юніті підтримати флешмоб #RussiaIsATerroristState.

Ініціативу запустили українські айтішники. Ціль — на всіх сайтах та онлайн-системах, де є можливість вибрати країну або мову, змінити назву «росія» на «росія — країна-терорист». Адже країна, яка обстрілює мирні міста, скоює військові злочини та ставить весь світ на поріг ядерної війни, не заслуговує називатися по-іншому», – повідомив Федоров.

Він закликав переслати його пост знайомим девелоперам та айтішникам: «Треба раз і назавжди зафіксувати меседж #RussiaIsATerroristState».

«Це особливо важливо, поки Держдеп США вирішує, визнавати росію спонсором тероризму чи ні. Допоможімо разом нашим американським друзям зробити правильний вибір», – вважає міністр.

Додамо, що Сенат США ухвалив резолюцію, яка закликає Державний департамен США визнати Росію державою – спонсором тероризму.

#RussiaIsATerroristState

-->