Загинув лідер ГО “Захистимо Протасів яр”

9 червня в бою під Ізюмом загинув лідер ГО «Захистимо Протасів яр» і розвідник 93 ОМБр «Холодний яр» Роман Ратушний.

Про це повідомила громадська організація на сторінці у FB.

“Ромчик був кращим з нас, відчайдухом, який завжди був першим в будь-якому бою і ніколи не проявляв страху. Так сталося, що в його останньому бою, він був в розвіддозорі в складі бойової групи і загинув під час виконання бойового завдання”, – сказано у повідомленні.
«Чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям» – теза, яку Роман просив пам’ятати і поширювати.
5 липня Ромі мало б виповнитися 25… Він був патріотом все життя: учасник Революції Гідності в 15 років, громадський активіст, очолював ГО «Захистимо Протасів яр». З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвов, а потім вже в складі 93 омбр «Холодний яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом.
“Ми становились, як організація завдяки йому. Попри цю важку втрату ми продовжимо справу Романа, ми продовжемо змінювати і розбудовувати наше суспільство, нашу країну, ми продовжимо боротися за Велику Соборну Україну.
Ми обов‘язково розбудуємо парк в Протасовому яру. Парк, де на честь Роми висадимо дуб. Парк, який впевнені, буде носити ім‘я Романа Ратушного. Ромчик з нами! Він назавжди в строю!”, – написали його друзі.
Карта для допомоги (мати):
4149609012655017
(Поваляєва Світлана Вадимівна)
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі
-->