Василь Васильків: люди мають знати все, чим займається місцева влада

Місцевій владі варто бути більш зацікавленою у розвитку місцевих медіа. Так вважає редактор суспільно-політичної газети “Бойківщина” Василь Васильків у інтерв’ю для ІА “Варіанти”.

Висвітлення питань, що обговорюються на сесійних засідіннях та засіданнях виконавчих комітетів місцевих рад Турківської та Боринської територіальних громадах, це одне із завдань місцевої преси.

“Я б хотів, поки існує журналістика, особливо місцеві ЗМІ, щоб влада бачила в ній користь та різними способами надавала підтримку. Тому що, коли ти бачиш, що тебе підтримують, то ти готовий працювати, ти гориш цією справою”, – сказав Василь Васильків.

В інтерв’ю редактор виділив основні проблеми, які переборює видання:

  • нестача кадрів
  • зменшення накладу
  • брак фінансування

“Ми тримаємося зараз на передплаті, яка сьогодні становить майже 2000 підписників. Читачі газети – це переважно люди старшого віку. Частково маємо надходження від реклами, але це незначні кошти”, – зазначив редактор.

Додамо, що газета “Бойківщина” виходить з 1940 року, її читають у Турківській та Боринській територіальних громадах, а також онлайн. Роздрібна ціна 1 номера – 3 грн.

Незалежні місцеві медіа – важливі!

Запрошуємо пройти опитування “Проблеми та перспективи незалежних місцевих медіа у 2022 р.”

Форма опитування для редакторів медіа Львівшини

Форма опитування для редакторів медіа Одещини

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов’язково відображає погляди ЄС.

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

#supportlocalmedia

Єлизавета Бауда

-->