Одещина долучилася до опитування редакторів місцевих медіа

Зображення з відкритих джерел

Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України приєдналася до поведення опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році», яке ініціювала громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом» у партнерстві із Львівською обласною організацією НСЖУ.

Голова ОРО НСЖУ Юрій Работін запросив головних редакторів місцевих ЗМІ взяти участь в опитуванні, яке триватиме до 7 березня 2022р.

Мета опитування – дослідити, що означає незалежне місцеве медіа станом на 2021-2022 роки, які проблеми довелося вирішувати редакціям у зв’язку з пандемією COVID-19, де шукали редакції кошти на свою діяльність і яку роль може відіграти влада (державна і місцева), бізнес, ВНЗ і громадські організації для підтримки діяльності та розвитку незалежних місцевих медіа.

Результати опитування будуть опрацьовані і використані для ефективного представлення проблем незалежних місцевих ЗМІ перед владою.

Анкета із запитаннями опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році» розміщена за цим посиланням: https://forms.gle/7cvzmQNECrnXi17Z9

Опитування проводиться в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа». Грант на проєкт наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Незалежні місцеві медіа – важливі!

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

#supportlocalmedia

-->