Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році (опитування)

Громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом» та Львівська обласна організація НСЖУ запросили головних редакторів місцевих ЗМІ Львівської області взяти участь в опитуванні «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році».

Мета опитування – дослідити, що означає незалежне місцеве медіа станом на 2021-22 роки, які проблеми довелося вирішувати редакціям у зв’язку з пандемією COVID-19, де шукали редакції кошти на свою діяльність і яку роль може відіграти влада (державна і місцева), бізнес, ВНЗ і громадські організації для підтримки діяльності та розвитку незалежних місцевих медіа.

Опитування триватиме з 7 лютого по 7 березня 2022 року.

Опитування проводиться в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який виконує громадська організація «Центр соціальних ініціатив «Атом». Грант на проєкт наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Результати опитування будуть опрацьовані і використані для ефективного представлення проблем незалежних місцевих ЗМІ перед владою та донорськими організаціями.

Пройти опитування «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022 році» можна за посиланням

для редакторів місцевих медіа Львівщини – https://forms.gle/uVA55PJr9bC7JxQa6

для редакторів місцевих медіа Одещини – https://forms.gle/7cvzmQNECrnXi17Z9

Незалежні місцеві медіа – важливі!

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

#supportlocalmedia

-->