Андрій Бучко: люди хочуть знати про себе, що відбувається на їхній вулиці

Людям цікавіше читати саме місцеві медіа. Так вважає засновник місцевого видання “Прикордоння”, секретар Рава-Руської міської ради Андрій Бучко у інтерв’ю для ІА “Варіанти”.

“Парадокс, але місцеві видання завжди цікавіше читати, ніж всеукраїнські. Але разом з тим вони не спроможні бути фінансово стабільними та незалежними. Питання в тому, як їх вберегти”, – сказав Андрій Бучко.

“Коли ми запустили передплату, то хоча й зробили це достатньо пізно, у 2018 році, але я побачив, що фактично без жодної агітаційної кампанії в нас була певна кількість передплатників. Якщо ми готували випуски з деклараціями місцевих депутатів, то ці номери буквально розліталися за декілька днів. Вважаю, якби газета не мала жодного значення, то вона б не існувала досі та програла б соціальним мережам”, – зазначив засновник рава-руського місцевого медіа.

Додамо, що незалежну інформаційно-аналітичну газету “Прикордоння”, яка продається у громадах колишнього Жовківського району Львівщини з 2009 року, можна читати також онлайн.

 

Незалежні місцеві медіа – важливі!

Запрошуємо пройти опитування “Проблеми та перспективи незалежних місцевих медіа у 2022 р.”

Форма опитування для редакторів медіа Львівшини

Форма опитування для редакторів медіа Одещини

 

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов’язково відображає погляди ЄС.

 

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

#supportlocalmedia

 

Єлизавета Бауда

-->