Як писати новини (посібник для журналістів)

Авторка посібника «Як писати новини», доцент кафедри нових медіа факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, Ірина Марушкіна відзначила, що поява посібника зумовлена процесами, які привнесли в роботу журналістів цифрові технології.

У посібнику поступово розкриваються особливості написання кожної структурної одиниці новини. Уся інформаціє унаочнена прикладами, що допомагає краще зрозуміти тему.

В основу методичних рекомендацій з виготовлення новин, що викладені в посібнику для журналістів, покладено рекомендації провідних інформаційних агентств Франс Прес, ВВС, Інтерфакс, а також наукові розробки кафедри нових медіа ЛНУ ім. І. Франка та практичний досвід роботи журналістів ІА «Варіанти».

Запрошуємо прочитати та користуватися посібником для журналістів «Як писати новини» журналістів, блогерів і всіх інших, хто займається журналістською діяльністю.

Посібник створено у форматах, зручних для молоді, а саме у форматі е-посібника та чат-боту в Телеграмі @VariantyPBot.

Відповідальність за зміст посібника несуть його автори. Зміст посібника не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Посібник «Як писати новини» створений у рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який виконує громадська організація «Центр соціальних ініціатив «АТОМ» у партнерстві з інформаційним агентством «Варіанти». Грант на реалізацію проєкту наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте посібник для журналістів:

Як писати новини

-->