Як отримати інформацію через запит і звернення (посібник для журналістів)

Авторка посібника «Як отримати інформацію через запит і звернення», директорка Фонду Інновацій та Розвитку-Україна, Людмила Євсєєнко у посібнику дала відповідь на 20 питань, які можуть виникнути у журналістів.

Інформація у посібнику для журналістів підріплена посиланнями на відповідні норми законодавства України, що є дуже важливим для розуміння молодими журналістами своїх прав.

У посібнику вміщено зразок запиту на отримання публічної інформації, що значно полегшує журналістам процес написання запитів.

Запрошуємо прочитати та користуватися посібником для журналістів «Як отримати інформацію через запит і звернення» журналістів, блогерів і всіх інших, хто займається журналістською діяльністю.

Відповідальність за зміст посібника несуть його автори. Зміст посібника не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Посібник «Як отримати інформацію через запит і звернення» створений у рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який виконує громадська організація «Центр соціальних ініціатив «АТОМ» у партнерстві з інформаційним агентством «Варіанти». Грант на реалізацію проєкту наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте посібник для журналістів:

Як отримати інформацію через запит і звернення

Ознайомитися із презентацією:

Презентація Доступ до публічної інформації

-->