Тренінг «Правові аспекти використання техніки в роботі журналіста»

19 листопада 2021р. на платформі Zoom відбувся онлайн-тренінг «Правові аспекти використання техніки в роботі журналіста», який прочитав адвокат Олександр Бурмагін у рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа».
Адвокат Олександр Бурмагін – є виконавчим директором ГО «Платформа прав людини», випускником Вищого міжнародного курсу з прав людини (Варшава, Гельсінський Фонд з прав людини), юридичну практику веде з 2001 року у сфері захисту прав ЗМІ та журналістів, сертифікований медіа-тренер (Програма правового захисту та освіти IREX U-Media). Як експерт співпрацює з Європейською комісією за демократію через право (Веніціанська комісія) Ради Європи, Офісом Ради Європи в Україні, Координатором проєктів ОБСЄ та підрозділами ООН.
Основні тези тренінгу викладені у Презентації Як журналісту захистити право на використання техніки
Більше про правове регулювання журналістської діяльності читайте у Посібнику Правові засади професійної діяльності журналіста
Проєкт «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа» виконує громадська організація «Центр соціальних ініціатив «АТОМ» у партнерстві з інформаційним агентством «Варіанти».
Грант на реалізацію проєкту наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
-->