ОРГАНІЗАЦІЙНА ПІДТРИМКА НЕЗАЛЕЖНИХ МІСЦЕВИХ МЕДІА

Громадська організація «Центр соціальних ініціатив «АТОМ» 15 липня 2021 року розпочала реалізацію 9-місячного проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа».

Мета проєкту – зміцнити незалежні місцеві медіа Львівської області шляхом надання їм організаційної та технічної підтримки.

Діяльність за проєктом передбачає створення у Львівській області мережі місцевих кореспондентів для партнерського медіа.

Партнером у виконанні проєкту є львівське Інформаційне агенство «Варіанти».

12 молодих журналісток та журналістів пройшли тренінговий онлайн-курс з основ журналістики, медіаправа та медіаграмотності та отримала запрошення на практику, щоб закріпити отримані знання.  Отримавши редакційні посвідчення та завдання вони протягом 3-місяців будуть висвітнювати місцеві новини, що відбулися у громадах Львівщини.

Навчальні посібники для журналістів написали відомі українські журналісти та медіаюристи – Ірина Марушкіна, Людмила Євсєєнко, Олександр Бурмагін та Людмила Опришко.

Тренінги провели викладачки ЛНУ ім. Івана Франка – Ірина Марушкіна та Наталія Виговська, медіаюрист – Олександр Бурмагін, журналістка – Людмила Євсєєнко, психоаналітикиня – Ольга Демчук.

Для зміцнення організаційного рівня ІА «Варіанти» було оновлено Редакційну політику інформагенства, частково оновлено технічне забезпечення.

Організатори проєкту запрошують головних редакторів незалежних місцевих медіа взяти участь в опитуванні «Незалежні місцеві медіа: проблеми та перспективи у 2022».

Метою опитування є дослідити, що означає незалежне місцеве медіа станом на 2021-22 роки, які проблеми довелося вирішувати редакціям у зв’язку з пандемією COVID-19, де шукали редакції кошти на свою діяльність і яку роль може відіграти влада (державна і місцева), бізнес, вузи і громадські організації для підтримки діяльності та розвитку незалежних місцевих медіа.

 

Партнерами проєкту є:

Львівське регіональне відділення Асоціації міст України

Кафедра нових медіа, факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка

Львівська обласна організація НСЖУ

Одеська регіональна організація НСЖУ

 

Донори

Грант на реалізацію проєкту наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (BST) за фінансової підтримки Європейського Союзу програми «Прямуємо разом».

#BST #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

 

 

Всі матеріали проєкту знаходяться у відкритому доступі й ними вільно можуть користуватися редактори, журналісти, викладачі. Передрук та цитування дозволено з письмового повідомлення виконавця проєкту.

Зміст матеріалів не обов’язково відображає погляди ЄС.

-->