У Трускавецькій міськраді відреагували на звернення “БЛОГЕРІВ”

Фото з відкритих джерел

Після експертного висновку замовник укладе з підрядником додаткову угоду про зменшення вартості ремонту.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з листа міського голови Трускавця А.Б. Кульчинського.

Так, у листі йдеться, що замовник капітального ремонту шкільної бібліотеки СЗШ №1 в м.Трускавець по вул. Садова, 14 Відділ освіти Трускавецької міськради вже підписав акти виконаних робіт з підрядником ФОП С.В. Танцюрою на суму 183 655 грн.

При цьому  ФОП скерував до замовника лист з коригуючим актом, на пдставі якого здійснив повернення коштів у сумі 42 000 грн.

При цьому цей документ, корегуючий акт, буде підписаний замовником після проведення відповідної експертизи, зазначив міський голова Трускавця.

Нагадаємо, Громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”, яка реалізує проект “БЛОГЕРИ за добре врядування”, звернулася до міського голови Трускавця за фактами, викладеними у розслідуванні “Найдорожче – дітям“.

Також ГО “Центр соціальних ініціатив “АТОМ” звернулася до начальника Західного офісу Державної аудиторської служби Україн Р.Й Кроляка з тим, щоб провести моніторинг закупівлі за фактами, викладеними у цьому ж розслідуванні.

Крім того факти, які були висвітлені у розслідуванні, вже стали підставою для відкриття кримінального провадження за статтею 191 ч.2 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», повідомив начальник Трускавецького відділення поліції Максим Гук.

-->