Суд призначив чергову експертизу у справі щодо відкатів чиновникам при капремонті моста в Дніпрі

Фото з відкритих джерел

Суд призначив додаткові експертизи щодо завищення вартості завищення вартості капітального ремонту автодорожнього моста №2 через р. Дніпро, вартість якого була понад 300 млн. грн.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 24 травня.

Нагадаємо, що прокуратура підозрює службовців Дніпровської міської ради у змові з ТОВ «Мостстройком», ТОВ «Маст-Буд» та ДФС України у привласненні бюджетних коштів під час капітального ремонту автодорожнього моста №2 через р. Дніпро в місті Дніпро.

У 2018 році між Департаментом благоустрою та інфраструктури ДМР та ТОВ «МАСТ-БУД» була укладена угода щодо капітального ремонту автодорожнього моста №2 через р. Дніпро. Ціна договору склала 311,966 млн. грн.

За оперативними даними працівників УЗЕ в Дніпропетровській області, вартість матеріалів була завищена втричі.

«В загальну вартість закладений «відкат» посадовим особам Департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР. Вказаний «відкат» закривається неправдивими актами виконаних робіт із завищеними обсягами виконаних робіт та цінами на матеріали, які підписують службові особи ТОВ «МАСТ-БУД» та Департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР», – йдеться у судовій ухвалі.

Експертизи, які призначив суд, мають відповісти на питання щодо реальної вартості робіт та відповідності робіт проектно-кошторисній документації.

За даними сайту «Наші Гроші», у тендері також приймало ТОВ «Мостстройком» Ігоря Москаленка, який перебуває в тісних стосунках з власником переможця тендеру ТОВ «Маст-Буд» Михайлом Беккером.

«Мостстройком» – фірма з Дніпра. Її засновником і керівником є Ігор Москаленко. Разом з Андрієм Фесівськім Москаленко виступає засновником ТОВ «ВП «Укрбудстальконструкція ». У 2011-2013 рр. Ігор Москаленко був членом наглядової ради вищезгаданого ПАТ «МЗБК» Беккера, а Андрій Фесівській очолював ревізійну комісію цього ж ПАТ. За даними SMIDА, станом на квітень 2014 року депозитарієм ПАТ «МЗБК» виступало ТОВ «Депозитарна фондова компанія «Славутич-Капітал» – фірма, яка за даними ЗМІ, з оточення бізнесмена Геннадія Корбана.

Павло Новик

-->