Прокуратура через суд планує повернути землю, вартістю 30 мільйонів, у Голосієво

Фото з відкритих джерел

Прокуратура у судовому порядку повертає у власність територіальної громади міста Києва 2,5 га землі вартістю понад 30 млн грн, розташованої у Голосіївському районі міста Києва.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Генпрокуратури України.

Оборудки щодо законності набуття права власності на земельні ділянки державної та комунальної власності, насамперед ті, які приваблюють своїм місцем розташуванням, постійно перебувають під пильною увагою органів прокуратури.

“Так, Генеральною прокуратурою України встановлено, що деякі особи з метою незаконного заволодіння землею територіальної громади міста Києва неправомірно створювали кооперативи, які відповідно до законодавства мають право на безоплатне отримання земельних ділянок для житлового будівництва. Згодом, після набуття статусу кооперативу, такі юридичні особи на підставі рішень органів самоврядування безоплатно отримували земельні наділи значної площі та відчужували їх фізичним і юридичним особам”, – йдеться у повідомленні і додається, один із таких кооперативів відчужив земельну ділянку площею 2,5 га на користь ТОВ.

“З огляду на зазначені порушення, Генеральна прокуратура України пред’явила до господарського суду м. Києва позов, за результатами розгляду якого 07.06.2019 судом поновлено права територіальної громади міста Києва та повернуто у її власність спірну землю, вартістю понад 30 млн грн”, – повідомили в ГПУ.

Читайте також Перемога громади Голосієва над СБУ

-->