Поліція виявила зловживання під час реконструкції мосту у Вінниці

Фото з відкритих джерел

Поліція розслідує кримінальне провадження щодо заволодіння мільйонами гривень під час реконструкції мосту у Вінниці.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Вінницького міського суду від 31 травня.

В ухвалі йдеться, що слідство встановило факт заволодіння службовими особами Департаменту капітального будівництва Вінницької міськради разом з службовими особами ТОВ «МСУ-2» бюджетних коштів  під час проведення реконструкції мостової споруди в м. Вінниці.

Угода на проведення реконструкції була підписана в 2016 році. Вартість склала 56,49 млн. грн. Протягом 2017-2018 років було укладено 9 додаткових угод, згідно яких відбулось збільшення фінансування на суму 11 млн. грн.

Правоохоронці встановили, що службові особи ТОВ «МСУ-2» протягом 2017-2018 років перераховували понад 1 млн. грн. на пов`язане ТОВ «Компактбуд» з призначенням платежу за оренду техніки та устаткування.

«ТОВ «Компактбуд» фактично створене директором ТОВ «МСУ-2» та його батьком – головним інженером ТОВ «МСУ-2» з метою переведення отриманих бюджетних коштів в готівку для подальшого їх обернення на свою користь», – йдеться у тексті ухвали.

Зараз в рамках кримінального провадження проводяться експертизи.

Директором та засновником ТОВ «МСУ-2» є Андрій Коротич. Він разом з Валерієм Коротичем є й засновниками «ТОВ «Компактбуд».

Павло Новик

-->