Поліція шукає винного у невиконаних роботах з ремонту дитячого садка на Оболоні в Києві

Фото з відкритих джерел

Поліція розслідує кримінальне провадження щодо відсутності виконаних ремонтно-будівельних робіт у дошкільному навчальному закладі № 663 по вул. Героїв Дніпра, 69 в м. Києві.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Оболонського районного суду міста Києва від 21 травня.

Слідчі вважають, що посадовими особами КП «Житлоінвестбуд-УКБ» за попередньою змовою з ТОВ «Укррембуд-К», яке має ознаки фіктивності, було вчинено розтрату бюджетних коштів під час виконання ремонтно-будівельних робіт у дошкільному навчальному закладі № 663.

Як йдеться в ухвалі, слідчі встановили, що у грудні 2017 року комунальники перерахували часткову оплату виконаних робіт. Хоча під час огляду було встановлено, що роботи фактично не проводилися.

За даними сайту «Прозорро», вартість угоди склала майже 7 млн. грн. перераховано було 2,3 млн. грн. Тобто, підрядник фактично отримав аванс у 30% від суми договору, але роботи не виконував.

Директором ТОВ «Укррембуд-К» при підписанні контракту був Євген Романенко.

В 2018 році директором спочатку став Олександр Нечитайло, а після Іван Хлебніков.

Під час допиту, один з директорів заявив, що він став керівником підприємства за винагороду й участі в його діяльності не приймав.

«Вказані обставини можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення службовими особами КП «Житлоінвестбуд-УКБ», – йдеться в судовій ухвалі.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, поліція розслідує кримінальне провадження через зловживання службовим становищем та розтрату майна службовими особами відділу освіти, молоді та спорту Білогірської районної державної адміністрації на суму 378,8 тис. грн.

Павло Новик

-->