Після розслідування “БЛОГЕРІВ” у ДАСУ можуть провести перевірку закупівлі

Зображення з відкритих джерел

Громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”, яка реалізує проект “БЛОГЕРИ за добре врядування”, звернулася до начальника Західного офісу Державної аудиторської служби Україн Р.Й Кроляка з тим, щоб провести моніторинг закупівлі за фактами, викладеними у розслідуванні “Найдорожче – дітям“.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із заяви, яку підготувала громадська організація “Платформа прав людини”, юридичний партнер “БЛОГЕРІВ”.

Так, минулого року у трускавецькій СЗШ №1 реконструювали бібліотеку. За 44 квадратних метри з міського бюджету заплатили майже 180 тис грн.

При цьому керівник приватного підприємства «Олвік», яке спеціалізується на виготовленні проектів й кошторисів і виконує будівельно-ремонтні роботи  «під ключ», зазначив, що вартість ремонтних робіт суттєво завищена.

Нагадаємо, що після цього розслідування “БЛОГЕРІВ”  виконавець робіт вже повернув частину грошей, отриманих на ремонт шкільної бібліотеки, до бюджету м. Трускавець.

Крім того факти, які були висвітлені у розслідуванні, стали підставою для відкриття кримінального провадження за статтею 191 ч.2 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», повідомив начальник Трускавецького відділення поліції Максим Гук.

-->