Після розслідування “БЛОГЕРІВ” активісти звернулися до прокуратури

Фото з відкритих джерел

Громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ” звернулася до прокуратури міста Києва за фактами, оприлюдненими в розслідуванні “БЛОГЕРІВ” “Фірма, яка народилася вже досвідченою”, з вимогою розпочати досудове розслідування за ймовірною підробкою документів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із заяви, яку юридичний партнер – громадська організація “Платформа прав людини” підготувала на ім’я прокурора міста Києва Роману Говді.

Так, підставою для звернення в прокуратуру стали факти, наведені у розслідуванні, опублікованому у квітні 2019 року, а саме: фірма-переможниця торгів ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» надала довідку “Про наявність договорів, аналогічних предмету закупівлі” – у 2006-2007 роках компанія нібито проводила роботи для “Київзеленбуду” – Облаштування парку “Юність”. Так само у довідці зазначено, що компанія у 2008-2009 рр. облаштувала Голосіївський парк, а у 2010-2011 рр. проводила роботи з розширення русла р. Кам’янки у Софіївському парку в Умані. Нарешті, у 2018-2019 рр. ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» для того ж КП “Плесо” начебто займався благоустроєм та розчищенням р. Нивка у Солом’янському районі міста Києва.

Натомість компанія, згідно із реєстром юридичних осіб, була створена лише у серпні 2018 року, таким чином вона не могла проводити ті роботи, які зазначені у довідці.

“Таким чином, на момент оцінки тендерних пропозицій учасників тендеру, ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» не відповідало кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям тендерної документації, установленим статтею 16 цього Закону, оскільки подала до тендерної пропозиції довідку «Про наявність договорів аналогічних предмету закупівлі» в якій міститься недостовірні відомості”, – йдеться у заяві “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”.

Активісти стверджують, що наведені у розслідуванні факти можливої підробки документів можуть свідчити про наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення.

Таким чином, активісти просять прокуратуру Дати попередню правову кваліфікацію діям посадових осіб ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» (код 42352800), та внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування.

Повний текст розслідування читайте тут.

Георгій Шабаєв

-->