Після публікації «БЛОГЕРІВ» АМКУ зацікавилося змовою на тендері двох харківських фірм

Фото з відкритих джерел

Після публікації у “БЛОГЕРАХ” новини «На Харківщині фірми з однаковими телефонами “розпиляли” півмільйона на вигрібних ямах» та заяви юристів «Харківського антикорупційного центру», територіальне відділення АМКУ почало розслідування змови на торгах.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Харківського обласного тервідділення АМКУ.

Нагадаємо, що Управління освіти, культури і туризму Дергачівської РДА  за результатами тендеру замовило у ТОВ “Харківська територіальна компанія по вивезенню відходів” обробку вигрібних ям і відстійників на загальну суму 609,1 тис гривень.

Єдиним конкурентом на цьому тендері виступило ТОВ “Спецпромбуд 2016”.

Цікаво, що ТОВ “Харківська територіальна компанія по вивезенню відходів”, згідно із даними Youcontrol, використовує номер +38 (097) 949-43-37. Цей номер донедавна був контактним для ТОВ “СПБ 2016”, однак 23 січня фірма змінила його. 

На підставі цих даних юристи «Харківського антикорупційного центру» звернулися до АМКУ.

Зараз спеціалісти АМКУ знайшли ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Наразі територіальне відділення розглядає справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. 

Павло Новик

-->