Низка активістів-антикорупціонерів потрапили у списки політичних партій

Фото з відкритих джерел

Шість активістів з різних громадських організацій, що борються з корупцією, потрапили у різні списки політичних партій. По двоє до партій “Голос”, “Слуга народу” та “Рух нових сил”.

БЛОГЕРИ” проаналізували, хто і де опинився.

Так, у першу десятку партії “Рух нових сил” на чолі з екс-губернатором Одещини та екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі увійшли два представники Харківського анткорупційного центру (ХАЦ) – Дмитро Булах та Ігор Черняк.

Напередодні повідомлялося, що Анастасія Красносільська, членкиня правління Центру протидії корупції, яка також очолювала адвокаційний напрямок організації, увійшла до передвиборчого списку політичної партії “Слуга народу” і має плани брати участь у дострокових парламентських виборах.

У лютому цього року правління ЦПК також залишила Олександра Устінова. Нещодавно стало відомо, що Олександра приєдналася до політичної партій “Голос” і братиме участь у виборах разом з ними.

Ще раніше стало відомо, що в першу п’ятірку списку “Слуги народу” увійшла член ГО “Антикорупційний штаб” Галина Янченко.

Своєю чергою виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин став 7-м у виборчому списку політичної партії “Голос”.

-->