На Миколаївщині оздоровленням дітей за 2500 гривень на день буде займатися приватна клініка

Фото з відкритих джерел

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за результатами тендеру уклав угоду із ТОВ “Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” на оздоровлення дітей з інвалідністю на суму 1,31 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що реабілітаційна клініка Козявкіна протягом 12 календарних днів здійснить оздоровлення 43 дітей. Оздоровлення однієї дитини складе 30,6 тисяч гривень.

У вартість оздоровлення входить:

  • лікування пацієнта протягом 11 днів – 10,3 тис гривень;
  • перебування пацієнта в стаціонарі протягом 12 днів – 20,2 тисяч гривень.

Вартість стаціонарного лікування за день складе 2550 гривень.

У вартість включено проживання пацієнта у двомісній палаті за 1600 гривень на день. Харчування коштуватиме 1550 гривень в день – сніданок 480 грн, обід – 590 грн, вечеря – 480 грн. Перебування в стаціонарі з комплексом оздоровлювальний процедур обійдеться міськраді у 1056 гривень на день.

У 2017 році видання “Наші гроші” писало про те, що Міністерство охорони здоров’я продовжило до кінця березня договір з ТОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» про послуги з реабілітації хворих на церебральний параліч дітей на 9,13 млн грн.

Тоді кожна 13-денна путівка коштувала 18 557 грн. без ПДВ. Із них 6 834 грн. – медична складова, а 11 723 грн. – перебування в стаціонарі з розрахунку 902 грн. за добу (проживання та харчування).

Це, як писало видання,  майже вдвічі дорожче від вартості санаторних путівок, які замовляє Фонд соцстраху. Так, проживання з харчуванням у санаторії «Миргородкурорт» коштує держбюджету 497 грн. за добу.

ТОВ “Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” створене у червні 2018 року та належить сім’ї Козявкіних – дружині Володимира Козявкіна Яніні. Також до складу засновників клініки входять їхні доньки Наталія та Ольга.

Цей підряд – найбільший для фірми на тендерних закупівлях. Від початку свого існування компанія отримала 9 таких контрактів на загальну суму 1,41 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->