“БЛОГЕРИ” вимагають від мера Трускавця переукласти угоду на ремонт бібліотеки

Фото з відкритих джерел

Громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”, яка реалізує проект “БЛОГЕРИ за добре врядування”, звернулася до міського голови Трускавця за фактами, викладеними у розслідуванні “Найдорожче – дітям“.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із заяви, яку підготував юридичний партнер – громадська організація “Платформа прав людини”.

“БЛОГЕРИ” вимагають, аби міський голова А.Б. Кульчинський переуклав угоду з підприємцем в бік зменшення ціни за виконаний у біблітеці ремонт.

Справа в тому, що торік у трускавецькій СЗШ №1 реконструювали бібліотеку. За 44 квадратних метри з міського бюджету заплатили майже 180 тис грн.

При цьому керівник приватного підприємства «Олвік», яке спеціалізується на виготовленні проектів й кошторисів і виконує будівельно-ремонтні роботи  «під ключ», зазначив, що вартість ремонтних робіт суттєво завищена.

Після цього розслідування “БЛОГЕРІВ”  виконавець робіт вже повернувчастину грошей, отриманих на ремонт шкільної бібліотеки, до бюджету м. Трускавець.

Крім того факти, які були висвітлені у розслідуванні, стали підставою для відкриття кримінального провадження за статтею 191 ч.2 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», повідомив начальник Трускавецького відділення поліції Максим Гук.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, раніше громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ” звернулася до начальника Західного офісу Державної аудиторської служби Україн Р.Й Кроляка з тим, щоб провести моніторинг закупівлі за фактами, викладеними у цьому ж розслідуванні.

Читайте також Після розслідування “БЛОГЕРІВ” підрядник повернув частину коштів до бюджету

-->