“БЛОГЕРИ” вимагають провести службову перевірку за фактами, викладеними в розслідуванні

Фото з відкритих джерел

Громадська організація “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”, яка реалізує проект “БЛОГЕРИ за добре врядування”, звернулася до керівника КП “Плесо” з вимогою провести службову перевірку за фактами, викладеними в розслідуванні “Фірма, яка народилася вже досвідченою”.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із заяви, яку юридичний партнер – громадська організація “Платформа прав людини” підготувала на ім’я керівника КП “Плесо”.

Підставою для звернення в прокуратуру стали факти, наведені у розслідуванні, опублікованому у квітні 2019 року, а саме: фірма-переможниця торгів ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» надала довідку “Про наявність договорів, аналогічних предмету закупівлі” – у 2006-2007 роках компанія нібито проводила роботи для “Київзеленбуду” – Облаштування парку “Юність”. Так само у довідці зазначено, що компанія у 2008-2009 рр. облаштувала Голосіївський парк, а у 2010-2011 рр. проводила роботи з розширення русла р. Кам’янки у Софіївському парку в Умані. Нарешті, у 2018-2019 рр. ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» для того ж КП “Плесо” начебто займався благоустроєм та розчищенням р. Нивка у Солом’янському районі міста Києва.

Натомість компанія, згідно із реєстром юридичних осіб, була створена лише у серпні 2018 року, таким чином вона не могла проводити ті роботи, які зазначені у довідці.

Наведені у розслідуванні факти можливої підробки документів можуть свідчити про наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення.

Таким чином, активісти просять керівника КП “Плесо” провести службове розслідування.

Читайте також “БЛОГЕРИ” вимагають розірвати договір з ПП “Київшляхбуд” та провести тендер заново

Після розслідування “БЛОГЕРІВ” активісти звернулися до прокуратури

-->