Активісти принесуть під суд ґрати для мера Одеси Труханова

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 25 червня, активісти принесуть ґрати під будівлю Малиновського районного суду міста Одеси, де на днях мають винести вирок одеському меру Геннадію Труханову у справі щодо заволодіння 92 млн грн під час придбання міською радою будівлі заводу “Краян”.

Про це “БЛОГЕРАМ” стал відомо з повідомлення ЦПК.

Активісти вимагатимуть справедливого вироку для Труханова.

Акція розпочнеться о 09.30 біля будівлі суду на вулиці Василя Стуса, 1а. На початку акції пройде брифінг за участі спікерів:

  • Віталій Устименко, керівник одеського осередку ВГО Автомайдан
  • Віталій Цокур, юрист Центру протидії корупції

Активісти розкажуть, чому слід очікувати виправдувального вироку для мера Одеси і чому рішенню цих суддів довіряти не варто.

Цього ж дня у Малиновському суді о 10.00 продовжиться фінальний етап судового процесу — дебати між сторонами.

У п’ятницю, 21 червня, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) зачитали нове обвинувачення Труханову, а вже у понеділок 24 червня почалися судові дебати — фінальна частина судового процесу.

Засідання призначені на 24-27 червня і 1, 3 і 5 липня, але цілком ймовірно, що вирок оголосять уже найближчими днями.

На початку року справа Труханова почала розглядатися шаленими темпами. Навесні засідання відбувалися подекуди щодня, а інші справи Малинівського суду відкладали.

“Труханова намагаються “вберегти” від Вищого антикорупційного суду (ВАС), завершивши справу у нереформованому суді першої інстанції і такій самій апеляції.

2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн у 44 рази дорожче, ніж за 10 місяців до того приватна фірма придбала його в державного підприємства через “компанії-прокладки”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також «Краян» Труханова з’їв уже півмільярда гривень

-->