Управління освіти в Києві закупило іграшок на 2 мільйони, обравши найдорожчу пропозицію

Фото з відкритих джерел

Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за результатами відкритих торгів уклало угоду із ТОВ “Українське навчання” на постачання іграшок на загальну суму 2,2 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, компанія поставить управлінню освіти набори для вивчення поняття розряду числа у просторі (132 шт.), набір моделей геометричних тіл та фігур (396 шт.), набіт мірного посуду (132 шт.), набір лічильного матеріалу (муляжі фруктів, овочів) (396 шт.), пісочні годинники, ляльки для театральних ігор, настільні ширми, дитячі каремати та інше.

У тендері взяли участь ще 4 компанії. Найдешевшою за результатами аукціону виявилася пропозиція ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Еглер” – 1,87 млн гривень. Проте тендерний комітет відхилив пропозицію цієї компанії через ненадання додатку до висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи товарів. Також учасник належним чином не підтвердив досвід виконання аналогічних робіт у минулому.

Інші більш дешеві пропозиції інших компані було відхилено через невідповідний строк забезпечення тендерних пропозицій.

Згідно із даними Youcontrol, ТОВ “Українське навчання” було створено у червні 2018 року. Основним видом діяльності компанії є неспеціалізована оптова торгівля, усього фірма має 17 видів діяльності. Власником компанії та її директором є мешканець Миколаєва Денис Васильєв. Раніше одноосібним керівником і власником був киянин Володимир Коршиков.

Від початку свого існування компанія взяла участь у 120 закупівлях та підписала 76 контрактів на загальну суму 13,31 млн гривень. Найбільше підприємство отримало від Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації – 9,75 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->