“Укренерго” віддало мільйон на ремонт 8-місячному новачку з сумнівним досвідом

Фото з відкритих джерел

Державне підприємство “Національна енергетична компанія “Укренерго” 21 травня за результатами відкритих торгів уклало угоду із ТОВ “Солар Про” на капітальний ремонт будівлі гаражу на загальну суму 959,9 тис гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору з компанією-переможцем передбачено, що вона виконає капітальний ремонт будівлі гаражу з виробничо-технічними приміщеннями РЕЦ у м. Івано-Франківськ. Прямі витрати складуть 842 тисячі гривень, із них – заробітна плата 268 тис гривень, матеріалі ресурси – 572,8 тис гривень. Ремонт планується здійснити протягом 2019 року.

У тендері брали участь іще дві компанії, натомість їхні цінові пропозиції виявилися дорожчими від переможця торгів.

Компанія ТОВ “Солар Про” була створена у вересні 2018 року у Івано-Франківську. Фірмою навпіл володіють Олег Соловко та Артмен Ходжаян, який до того ж є директором підприємства. Статутний капітал компанії становить 1 тис гривень.

На тендер компанія подала договір про виконання аналогічних робіт для ТОВ “Флагман-ІФ”, а саме: капітальний ремонт виробничо-технічних приміщень та благоустрій прибудинкової території, які вона начебто виконувала у грудні 2018 року. Натомість компанія не надала додатків до договору (дефектний акт, кошторис), через що неможливо перевірити, де і який саме об’єм робіт виконувала фірма “Солар про”.

Для ТОВ “Солар про” це став перший державних підряд. До того вона брала участь іще у 2 закупівлях, натомість не перемагала.

Георгій Шабаєв

-->