У Києві заступник голови РДА відремонтував квартиру за рахунок комунальників

Фото з сайту НПУ

У Києві заступник голови однієї з районних державних адміністрацій зробив ремонт у своїй оселі, використовуючи працівників підлеглого йому комунального підприємства.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Національної поліції України.

Так, працівниками управління захисту економіки у місті Києві Національної поліції України, слідчимиГоловного слідчого управлінняпід процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України спільно з управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської державної адміністрації викрили посадовців районної державної адміністрації у розтраті бюджетних коштів.

“Досудовим розслідуванням було встановлено, що протягом 2018 року посадовець залучав працівників підлеглого комунального підприємства до проведення ремонтних робіт у власній квартирі.

З метою мотивації підлеглих останнім нараховували додаткові виплати шляхом безпідставного завищення кількості відпрацьованих робочих годин. Про що робилися відповідні записи в табелях обліку робочого часу. Як результат, безпідставно витрачено бюджетні кошти”, – йдеться в повідомленні.

Під час проведення санкціонованих обшуківза місцем роботи та проживання фігурантів правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує злочинну діяльність посадовців, фальсифіковані табелі, «чорнові» записи.

У четвер, 2 травня, заступникові голови районної державної адміністрації було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ще двом посадовцям комунального підприємства за ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

-->