У голосуванні за новий склад РГК при НАБУ взяли участь майже 30 тисяч громадян

Інфографіка НАБУ

30 травня у голосуванні за новий склад Ради громадського контролю НАБУ взяли участь 28 688 громадян.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення НАБУ у Фейсбуці.

Як повідомили у НАБУ, минулого року у голосуванні взяли участь майже 20 тис. осіб, що стало найбільшою кількістю виборців з-поміж інтернет-голосувань, під час яких обиралися кандидати до громадських рад різних державних органів України у 2018 році.

“Офіційні результати інтернет-голосування будуть розміщені 6 червня 2019 року на офіційному веб-сайті Національного бюро”, – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, напередодні член РГК НАБУ 4-го скликання Галина Янченко на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала результати роботи попереднього складу.

За її словами, за ініціативи РГК було:
– відвідано 320 судових засідань, на яких розглядались провадження НАБУ та САП. До речі, наш моніторинг показав, що близько 60% (Карл!) таких засідань не відбуваються.
– провели сотні годин, співбесідуючи претендентів на вакантні посади в НАБУ, ретельно вивчивши профілі близько 400 кандидатів.
– опрацювали 150 звернень від громадян та державних органів
– провели 16 публічних заходів для професійних середовищ та молоді. Близько третини цих заходів проходили в регіонах. В більшості заходів спікерами поряд з членами РГК були детективи НАБУ та прокурори Спеціалізована антикорупційна прокуратура.
– оприлюднили 13 заяв, пов’язаних з діяльністю РГК, НАБУ та подій, які безпосередньо впливали на їх роботу.
– взяли участь у 14 засіданнях дисциплінарної комісії за результатами яких 9 співробітників було притягнуто до певного виду дисциплінарної відповідальності.

-->