Шість мільйонів на авіаційне паливо для ДСНС взяв новачок із пулу “Трейд Коммодіті”

Фото з відкритих джерел

Спеціальний авіаційний загін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій за результатами відкритих торгів замовив у ТОВ “Фірма “Фідея” авіаційне паливо на суму 6,28 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що протягом 2019 року компанія-переможець торгів поставить ДСНС паливо авіаційне для газотурбінних двигунів Джет А 1 (ДСТУ 4796:2007) у розмірі 231 тон (27 219 грн/т).

У тендері взяли участь іще три компанії, однак їхні цінові пропозиції виявилися дорожчими від конкурента.

ТОВ “Фірма Фідея” була заснована в березні 2017 року Мариною Щиголевою з Дніпра.

Як повідомляли “Наші гроші”, згідно з документами тендерної пропозиції, у червні того ж року вона продала фірму Олені Соловей із Запорізької області, котра на той час володіла ТОВ “Іст-Март” із Кам’янського, у якому також прописані фірмі “Трейд коммодіті” і “Август пром” з групи Адамовського-Грановського.

Після Соловей засновницею “Фідеї” стала дніпровчанка Юлія Шведченко. Як повідомив проект “Викривач”, колись Шведченко шукала роботу бухгалтера, а зараз продає одяг і працює інструктором з водіння. На питання журналістів про “Фідею” вона не відповіла і порадила звертатися до її юристів.

Зараз директором та власником компанії є Євген Головачов.

Видання “EnKorr” і “НафтоРинок” також пишуть, що “Фідея” входить у пул “Трейд Коммодіті”, здійснюючи імпортне оформлення морських партій дизелю в Миколаєві.

За період свого існування ТОВ “Фірма “Фідея” перемогла у 17 закупівлях на суму 3,38 млрд гривень.

Георгій Шабаєв

-->