“Селидвугілля” відписало 32 мільйони на гірниче обладнання 7-місячному новачку

Фото з відкритих джерел

Державне підприємство “Селидвугілля” 2 травня за результатами тендеру підписало контракт з ТОВ “Норд Супра” на поставку механізованих кріплень на загальну суму 32,27 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, переможець торгів ТОВ “Норд Супра” поставить державному підприємству домкрати, блоки пересування, відсічні крани, колектори, скоби, муфти, пробки, рукави, фітинги та інше обладнання. Найдорожче коштуватиме стійка 1КД90 – 14,53 млн (58150 грн./шт). У документах про аналогічні роботи ТОВ “Норд Супра” вказала контракт із ДП “Шахта ім. Сургая” на постачання муфт на суму у 200 тисяч гривень.

Конкурувало з переможцем ТОВ “Маркленд”, яке виступило з дорожчою на 200 тисяч гривень ціновою пропозицією.

ТОВ “Норд Супра” народилося в Києві у серпні 2018 року. Компанія має 12 видів діяльності, а статутним капіталом фірми у розмірі 10 тисяч гривень володіє мешканець столиці Володимир Гульчак, який до того ж є і директором цього підприємства. Раніше директором та засновником цієї компанії був киянин Ігор Глущенко. Власник “Норд супри” Володимир Гульчак володіє ще сімома компаніями у Києві, які так само були створені після 2015 року.

За трохи більше півроку свого існування компанія підписала 19 державних підрядів на загальну суму 163,8 млн гривень. Найбільше підприємство отримало від “Шахти ім. Сургая” – 86,3 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->