Санаторій на Донеччині замовив товар у фігуранта кримінальної справи про завищення цін

Фото з відкритих джерел

КП “Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс “Перлина Донеччини” 21 травня за результатами тендеру підписало контракт з ТОВ “Фудпром Дніпро” на поставку посудомийної машини на 264,9 тис гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, відповідно до умов договору, переможець торгів до 2019 року поставить санаторному комплексу посудомийну машину промислового значення ММУ-2000. В інтернет-магазинах ціна на таку саму машину стартує від 241 тис гривень, тобто на 10% дешевше, аніж її закупив комунальний заклад.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Арм Еко”, пропозиція якого виявилася на одну гривню дорожчою від конкурента.

Стосовно ТОВ “Фудпром Дніпро” з жовтня 2018 року здійснюється досудове розслідування за фактом розтрати протягом 2016-2018 років бюджетних коштів службовими особами Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради у змові з підконтрольними комерційними підприємствами, серед яких і ТОВ “Фудпром Дніпро”.

Ухвалою від 21 листопада минулого року слідчим надано доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ТОВ “Фудпром Дніпро”.

ТОВ “Фудпром Дніпро” за час свого існування підписало 15 контрактів з бюджетниками на загальну суму 29,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->