Прокуратура Кіровоградщини без торгів віддала улюбленій підрядниці 76% усіх авторемонтних замовлень

Фото з відкритих джерел

З моменту запровадження публічних закупівель ФОП Сергійчук Галина Іванівна підписала з Прокуратурою Кіровоградської області 83 договори на загальну суму 875,36 тисяч гривень.  

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з публічного модулю аналітики bi.prozorro.org та бази даних Clarity-project.

Цікаво, що прокуратура виявилась єдиним замовником, з якими підприємиця працювала через систему ProZorro.

Підписавши перший контракт у лютому 2017 року, Галина Сергійчук і до сьогодні постачає прокуратурі послуги з ремонту та техобслуговування автомобілів, а також запасних частин до них. Усі замовлення ФОП отримала на безконкурентній основі, не приймаючи участі у відкритих торгах чи допорогових закупівлях.

При цьому окрім того, що  Сергійчук працює як ФОП, вона ще є співзасновницею ТОВ «Атомобільний діагностичний центр». Ще одним власником фірми зазначається чоловік підприємиці, колишній співробітник ДАІ, голова ГО «Союз офіцерів органів внутрішніх справ Кіровоградщини» Андрій Сергійчук. Останньому також належать підприємство «Автотехдіагностика», ТОВ «Автомобільний діагностичний центр», ПП «Автопром», ТОВ «Укрдіагностика», ПП «Альпін Хелс К», ПП «Телерадіокомпанія «СТЕК» та ТОВ «Український міжрегіональний центр оцінки відповідності та сертифікації».  Крім того Андрій Сергійчук є засновником Фонду сприяння безпеці дорожнього руху в Кіровоградській області.

За 2017-19 роки окрім Галини Сергійчук, яка забрала 76% автомобілеремонтних замовлень, на її «улюблених» предметах закупівлі було підписано договори ще з 20 підрядниками. Однак загальна сума закупівель конкурентнів у підсумку виявилась майже в 5 разів меншою – 183,67 тисяч гривень.  

З 2015 року і по сьогодні Прокуратуру Кіровоградської області очолює Анатолій Коваленко.

Павло Лісниченко

-->