Поліція розслідує розкрадання коштів на ремонті школи у Сєвєродонецьку

Фото з відкритих джерел

Поліція розслідує кримінальне провадження через зловживання службовим становищем та розтрату коштів під час ремонту школи у Северодонецьку вартістю майже 1 млн. грн.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 2 травня 2019 року.

Як йдеться в судовій ухвалі, правоохоронці підозрюють, що під час капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів у м. Сєвєродонецьку, з метою розкрадання бюджетних коштів, до актів виконаних будівельних робіт, посадовими особами Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради за попередньою змовою з приватними підприємцями та ТОВ «БК Сіріус», вносились недостовірні відомості, а саме – об’єми виконаних будівельних робіт не відповідають дійсності та завищена вартість будівельних матеріалів.

Зокрема, під час капітального ремонту середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 вартістю 942 тис. грн. Ці роботи виконував ФОП Рязанцев Євген Олександрович.

В міськраді відмовили правоохоронцям у доступі до документів щодо виконання ремонтних робіт. Після чого, співробітники поліції звернулися до суду та отримали доступ.

Павло Новик

Читайте також За ремонт школи в Києві позмагалися дві наближені фірми

-->