Поліція підозрює, що в Харкові вивели 19 мільйонів на ремонті мостів та шляхопроводів

Фото з відкритих джерел

Поліція виявила зловживання під час будівельних робіт з капітального ремонту комплексу транспортних споруд у Харкові на суму понад 19 млн. грн.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Московського районного суду м. Харкова від 20 травня.

Слідство встановило, що в період з 2017 року по теперішній час службові особи ТОВ «Спеціалізована механізована колона № 23» за попередньою змовою із службовими особами Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради заволоділи коштами місцевого бюджету шляхом завищення вартості виконаних будівельних робіт з капітального ремонту комплексу транспортних споруд.

На думку слідчих, підрядник використовував підприємства з ознаками «фіктивності». Подібних операцій нарахували на суму 19,15 млн. грн.

Крім того, як йдеться в ухвалі, для виконання робіт з капітального ремонту шляхопроводу через пр. Московський  були придбані опори ОКМ-12, які не відповідають вимогам договору, «чим зайво збільшена вартість матеріалів на суму 2333169,79грн».

Зараз слідчі вивчають усі документи по цьому договору.

Директором Департаменту будівництва і шляхового господарства міськради є Володимир Чумаков, який до свого призначення керівником Департаменту в 2010 році був директором та співзасновником «Паркінг+».

Остання фірма є головним фаворитом на тендерах цього Департаменту й за роки роботи Чумакова отримала підрядів на 3 млрд. грн.

Павло Новик

-->