На Харківщині корупціонера засудили на штраф трохи більший, ніж сума хабара

Фото з відкритих джерел

Суд визнав винним провідногоспеціаліставідділу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, який вимагав гроші за нереагування на порушення законодавства у земельній сфері.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з тексті вироку Близнюківського райсуду Харківської області від 17 травня.

Слідство встановило, що чиновнику відділу контролю за використанням та охороною земель у Близнюківському, Лозівському, Первомайському районах після перевірки стало відомо, що один з громадян в 2008 році отримав земельну ділянку з порушенням законодавства. Після чого чиновник вирішив заробити.

Як йдеться в тексті вироку, він зустрівся з дружиною власника земельної ділянки і запропонував вплинути на заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, щоб матеріали перевірки не передали до органів місцевого самоврядування щодо припинення права користування земельною ділянкою.

За це чиновник вимагав 20000 грн. В момент передачі коштів його затримали. Свою провину він визнав повністю.

Суд його лише оштрафував на 25500 грн. та заборонив обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.

За даними порталу «Судова влада», мова йшла про Андрія Мізіна. Цікаво, що при річній зарплаті у 70 тис. грн., він виходив під заставу в 150 тис. грн.

Павло Новик

-->