На хабарі у 400 тисяч гривень погорів начальник Управління ДАБІ в Рівненській області

Фото з сайту ГПУ

Задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди від представника приватного підприємства начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області за посередництва іншої особи.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Генпрокуратури.

Хабар у розмірі 400 тис грн вимагався за не створення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності у сфері будівництва та не проведення перевірок на об’єкті будівництва. Вказані кошти перераховані на розрахунковий рахунок «підконтрольного» зловмисникам іншого приватного підприємства.

“25 травня 2019 року за вчинення опору та погрози насильством щодо працівників правоохоронних органів посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України. При цьому йому також повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України”, – йдеться у повідомленні.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, а також обшуки за місцем проживання фігурантів справи.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, у Києві співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ спільно із Генпрокуратурою викрили на хабарі радника на громадських засадах керівництва Міністерства внутрішніх справ.

-->