На Київщині на ремонті дороги Крюківщина-Лісники розікрали 800 тисяч

Фото з відкритих джерел

На Київщині прокуратура виявила факт завищення вартості ремонту автомобільної дороги Крюківщина-Лісники на суму майже 800 тисяч гривень. 

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби прокуратури Київської області.

Так, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою Київської області в ході досудового розслідування кримінального провадження, встановлено, що у листопаді 2016 року між Службою автомобільних доріг у Київській області та приватним підприємством укладено договір про поточний середній ремонт автомобільної дороги Крюківщина-Лісники на суму понад 4 млн грн.

“Однак, в ході проведення будівельно-технічної експертизи встановлено, що обсяги та вартість виконаних будівельних робіт за вказаним договором не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією (дефектним актам, актам приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2В) на суму майже 800 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим, прокуратура звернулася з позовною заявою в інтересах держави до Господарського суду Київської області про стягнення збитків з суб’єкта господарювання, завданих внаслідок завищення вартості будівельних ремонтних робіт.

Читайте також Поліція підозрює, що комунальники переплатили за ремонт дороги у Полтаві

Комунальників Кернеса підозрюють в розкраданні коштів, виділених на ремонт дороги

-->