На Київщині голову однієї із сільрад підозрюють у незаконній роздачі землі

Фото з відкритих джерел

Голові однієї із сільських рад Обухівського району, який незаконно роздав земельні ділянки на загальну суму 4,4 млн грн, повідомлено про підозру.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення прес-служби Генпрокуратури.

Як повідомили в ГПУ, цей сільський голова в серпні та вересні 2017 року скликав дві сесії сільської ради, на яких була присутня недостатня кількість депутатів від загального складу, щоб оголосити сесію повноважною, як цього вимагає Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

“Незважаючи на це, підозрюваний голова сільради незаконно відкривав сесії та виносив на розгляд меншості депутатів питання щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення у приватну власність громадянам земельних ділянок на території села”, – йдеться у повідомленні і там же додається:

“У зв’язку з чим із комунальної власності села вибуло земельних ділянок на загальну площу понад 4 га вартістю 4,4 млн грн, які по теперішній час протиправно перебувають у приватній власності”.

З огляду на викладене, прокурором області сільському голові повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання неправомірної вигоди для третіх осіб у вигляді безкоштовного отримання земельної ділянки у приватну власність, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, на Житомирщині суд звільнив від покарання сільську голову, яка спочатку незаконно виділила, а потім продала 2 га землі.

-->