Ліцей на Миколаївщині заправився у фірми, власника якої штрафували за неякісне пальне

Фото з відкритих джерел

Маринівський професійний аграрний ліцей за результатами відкритих торгів уклав угоду із ТОВ “Кворум-нафта” на постачання пального на загальну суму 505,4 тисяч гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що компанія-переможниця торгів поставить ліцею бензин моторної марки А-92 в об’ємі 6000 л (24,14 грн/л) та дизельне паливо об’ємом 15 000 л (24,04 грн/л). Якість товару повинна відповідати дійсним на момент закупівлі товару нормам ДСТУ.

Окрім ТОВ “Кворум-нафта” у тендері взяла участь ТОВ “Компані “Агро-люкс”, чия цінова пропозиція виявилася дорожчою від конкурента на 60 грн. Фірма не знизила своєї початкової ставки за три кроки аукціону.

ТОВ “Кворум-Нафта” засноване в 2004 році зі статутним капіталом в 10 075 000 гривен. Основним видом діяльності компанії є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Засновниками фірми є ТОВ “Компанія з управління активами” Сольдіс ” (10%), Валерій Бабарика (76,5%) та Ігор Кльован (13,5%).

Відзначимо, що Барбарікі і Кльован також володіють миколаївської фірмою “Азимут-Південь”, зареєстрованої в червні 2014 року. Бабарика також має фірму “Агроінтер”, яку пару років назад оштрафували за поставку неякісного дизпалива держпідприємству “Дельта-лоцман”.

Усього, починаючи із 2016 року компанія отримала 680 контрактів на загальну суму 365,1 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->