Кропивницька фірма-учасник «чорного списку» АМКУ отримала замовлень на майже 3,5 мільйони гривень

Зображення з відкритих джерел

Визнане винним у антиконкурентних узгоджених діях кропивницьке ТОВ «Термо-С» продовжує отримувати багатотисячні підряди від замовників області.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з модулю аналітики bi.prozorro та зведених відомостей АМКУ.

Так, відповідно до рішення Андміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №8-р/к від 25 червня 2018 року, фірми «Теплогазбуд-К» та «Термо-С» було визнано винними у змові та узгоджених діях під час проведення КП «Інженерний центр» закупівлі робіт з реконструкції будівлі дитячої консультації Бобринецької ЦРЛ.

За вчинене порушення на підприємства було накладено штраф у розмірі 68 тисяч гривень. Крім того протягом 3 років з дати прийняття відповідного рішення фірми не могли брати участь у відкритих торгах в системі ProZorro.

Незважаючи на потрапляння до «чорного списку АМКУ», ТОВ «Термо-С» продовжує активно працювати із замовникам, отримавши за цей час 8 підрядів на загальну суму 3,48 мільйонів гривень. Усі відповідні договори були укладені за процедурою звітування, тож формально порушення закупівельного законодавства не відбулось.

Найбільше грошей «Термо-С» дісталось від Бережинської сільської ради, яка спочатку, в листопаді 2018-го, замовила проведення капітального ремонту водопровідної вуличної мережі по вулицях Миру, Шкільна, Центральна в селі Бережинка за 1,35 мільйонів гривень, а вже за півроку, в травні 2019 року, – будівництво відводів до цієї самої мережі за 460,5 тисяч гривень. Ще по два підряди фірмі віддали управління молоді та спорту міської ради Кропивницького та відділ культури і туризму тієї ж ради. По одному замовленню «Термо-С» отримала від Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільради і Великосеверинівська сільська рада. Договір з останньою виявився ще й найдорожчим – 1,44 мільйони гривень за капремонт Будинку культурив селі Лозуватка.

Власником, а заодно й керівником ТОВ «Термо-С», значиться житель Кропивницького Олексій Берестенко, який також працює як ФОП.  Наприкінці листопада минулого року представники «Термо-С» у Господарському суді Кіровоградської області спробували оскаржити рішення АМКУ, однак невдало. Не пристав на аригументи підприємства й Центральний апеляційний господарський суд, який постановою від 3 квітня залишив рішення суду попередньої інстанції без змін.  

Павло Лісниченко

-->