КП на Донеччині замовило товар у фірми, яку підозрюють у завищенні цін за аналогічною закупівлею

Зображення з відкритих джерел

Комунальне підприємство “Електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло”” за результатами відкритих торгів уклало угоду із ТОВ “Аура лайт” на постачання електричних ламп на загальну суму 857,2 тис гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору компанія поставить натрієві, галогенні, світлодіодні лампи та дюралайти. Найдорожче вартуватиме галогенова лампа SP2000/380 – вартість за штуку складає 3500 грн без ПДВ. Поставка електричних ламп має відбутися протягом 2019 року.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступив приватний підприємець Владислав Овчаренко, який запропонував на 700 грн більше. Жодна з компаній не знижувала своїх пропозицій під час аукціону.

Стосовно переможця торгів ТОВ “Аура лайт” починаючи з 2018 року ведеться досудове розслідування. Слідчі встановили, що протягом 2018 року посадові особи КП «Київміськсвітло» за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Аура лайт» вчинили привласнення, розтрату в особливо великому розмірі бюджетних коштів КП «Київмьськсвітло» під час проведення тендерних закупівель на постачання електричних ламп та виконання робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м. Києва. ТОВ «Аура лайт» поставляла на адресу комунального підприємства товарно-матеріальні цінності за завищеними цінами.

12 грудня 2018 року суд своєю ухвалою надав слідчим доступ до речей та документів, що перебувають у володінні КП та ТОВ “Аура лайт”.

ТОВ “Аура лайт” було створено у грудні 2012 року у м. Києві. Директором та засновником компанії є мешканець столиці Олександр Білецький. Його компанія, починаючи з 2016 року, підписала 20 підрядів на суму 13,5 млн гривень, найбільше компанія отримала від “Київміськсвітла” – 4,6 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->