Компанія, власника якого викрили на непроведенні ремонту, отримала 10 мільйонів від полтавського ЖКГ

Фото з відкритих джерел

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Асфер груп” на капітальний ремонт з заміни колесовідбійної огорожі у місті на загальну суму 10,29 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Компанія-переможець ТОВ “Асфер груп” протягом 2019 року здійснить капітальний ремонт колесовідбійної огорожі бар’єрного типу на Решетилівському шляхопроводі по вул. Маршала Бірюзова у Полтаві. Прямі витрати на ремонт складуть 8,34 млн гривень, заробітна плата – 413,9 тис гривень, загальновиробничі витрати – 167,5 тисяч гривень.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Будівельна компанія “Енергосфера”, пропозиція якого була дорожчою.

ТОВ “Асфер груп” було створено у січні 2018 року. Власником компанії є мешканець Полтави Володимир Тузенко, який одночасно є керівником фірми.

Як повідомляли полтавські ЗМІ, компанія ТОВ “БК “Полтава-Білд”, яка раніше належала Володимиру Тузенку, у 2017 році мала здійснити ремонт дороги на вул. Докучаєва у Полтаві за 187 тис гривень. Журналісти написали запит до Управління ЖКГ з проханням повідомити, який саме об’єм робіт здійснила фірма. У відповіді було зазначено, що за замовленням управління ремонтів на вул. Докучаєва не проводилося. “Таким чином можна говорити про крадіжку 187,4 тис. грн з бюджету. Адже невідомо, за що ж тоді були виплачені ці кошти”, – йдеться у матеріалі.

Від початку свого існування ТОВ “Асфер груп” взяло участь у 190 закупівлях та підписало 172 контракти на загальну суму 147,5 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->