Компанія, наближена до нардепа Соловея, відремонтує дороги на Івано-Франківщині за 50 мільйонів

Фото з відкритих джерел

Державне підприємство “Дороги Прикарпатття” за результатами тендеру уклало угоду із ТОВ “Шляхбуд-лім” на капітальний ремонт дорожнього покриття на загальну суму 53,25 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Так, згідно з умовами договору, компанія переможець відремонтує дорожнє покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О090402 Городенка-Черемхів на ділянці км 5+350 – км 16+000 у Івано-Франківській області протягом 2019-2020 рр. Прямі витрати на будівництво дороги складуть 43,57 млн гривень. Заробітна плата складе – 730 тис гривень, а витрати на матеріальні ресурси – 40,39 млн гривень. Кошторисний прибуток складає 163,3 тис гривень.

У тендері брали участь іще 4 компанії, однак їхні цінові пропозиції були дорожчими.

ТОВ “Шляхбуд-Лім” зі статутним капіталом 550 грн. належить Ростиславу Мокловичу, однак до 2014 року засновником був Ігор Лучко, нинішній власник ТОВ “Шляхбуд-ІФ”.

Контактною особою переможця у “Прозорро” на одному тендері був зазначений Володимир Осипович Стефанків – помічник нардепа від “Блоку Петра Порошенка” Юрія Соловея. Соловей днями намагався у суді взяти на поруки директора Львівського бронетанкового заводу, якого детективи НАБУ затримали по справі про встановлення на танках вживаних двигунів по ціні нових.

У квітні місцеві ЗМІ повідомляли про експертизу відремонтованої “Шляхбуд-Лімом” дороги, яка почала руйнуватись рік потому. За їхніми даними, Соловей спростував свою причетність до фірми та обіцяв особисто контролювати виконання ремонтних робіт. Також він погрожував позиватися до видань, які поширили інформацію про його причетність до “Шляхбуд-Ліму”.

За період 2016-2019 рр. ТОВ “Шлябуд-лім” отримав 32 контракти на суму 207,5 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->