Фірма з Волині завантажувала «фейкові» документи у Prozorro

Зображення з відкритих джерел

Правоохоронці підозрюють службових осіб ПП «Нова Аркада» у завантаженні неправдивих даних у систему Prozorro, що дозволило їм вигравати торги.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Нововолинського міського суду Волинської області від 24 квітня 2019 року.

Правоохоронці виявили, що у жовтні 2018 року Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міськради Волинської області провели процедуру відкритих торгів щодо капітального ремонту приміщення їдальні загальноосвітньої школи №6.

При поданні тендерної пропозиції про вказаній публічній закупівлі ПП «Нова Аркада» було подано довідку №68 від 10 жовтня 2018 року про наявність 24 працівників. В ході інспекційного відвідування цієї фірми правоохоронці встановили, що службовими особами ТОВ «Нова Аркада» вчинено службове підроблення, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей щодо працевлаштування 10 працівників, які не перебували в трудових відносинах з вказаним підприємством станом на жовтень 2018 року.

Це дозволило приватникам виграти торги на суму 2,2 млн. грн.

Зараз суд дозволив правоохоронцям отримати доступ до всіх матеріалів цього тендеру.

За даними сайту «Наші Гроші», засновником та керівником нововолинської «Нової аркади» є Ігор Новосад, який також є співзасновником ще кількох компаній: ЖБК «Нововолинськ», ПП «Волинь-РБУ», ПП «Реммерс і ЗУ».

У 2015 році Новосад балотувався до Волинської облради від блоку Петра Порошенка «Солідарність». А голова тендерного комітету управління освіти Ольга Лакиш у 2015 році стала очільником Нововолинського міського осередку БПП і також балотувалась від цієї політсили до облради. Крім того до БПП входить і міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков.

Новосад є активним користувачем у Фейсбуці, де у нього у друзях вказано ще одного члена тендерного комітету – юрисконсульта управління освіти Валентина Бобака. Він активно коментує світлини Новосада і визнає, що товаришує з підприємцем.

На даний час «Нова Аркада» виграла тендерів на суму 15 млн. грн.

Павло Новик

-->