Фірма, якою керує чоловік ревізора-інспектора ДФС, отримала 9,5 мільйонів від Міноборони

Фото з відкритих джерел

Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України за результатами відкритих торгів уклав угоду із ТОВ “Маресто Україна” на постачання машин для обробки продуктів харчування на загальну суму 9,5 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до умов першого лоту, компанія-переможниця також поставить в МОУ Слайсери Торгмаш ЛР-300 (204 шт.) та слайсер RGV Lusso 300SL (6 шт.). Вартість обидвох складає 14,2 тис гривень за штуку. Згідно з умовами договору, передбаченого другим лотом, ТОВ “Маресто Україна” має поставити в Міноборони машину універсальну кухонну загального призначення Комбайн промисловий, а саме: Кухонний процесор Robot Coupe R502 у кількості 72 шт. Вартість одного процесора складе 68,2 тисячі гривень.

Примітно, що у тендері на перший лот взяли участь іще три компанії, чиї пропозиції були дешевші. Натомість тендерний комітет знайшов низку порушень в їхній тендерній документації, тому відхилив ці пропозиції. У другом лоті так само брали участь ще три фірми, чиї тендерні документи не задовольнили департамент закупівель – було обрано найдорожчу пропозицію.

ТОВ “Маресто Україна” було створено у березні 2017 року. Статутний капітал фірми складає 200 тисяч гривень, яким володіє кіпрський офшор МЕГАТРЕН ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД (MEGATREN INVESTMENTS LIMITED), власницею якого є Світлана Гуцул. В мережі є інформація про те, що людина з таким самим ПІБ до 2007 року була власницею донецької мережі техніки “Биттехніка”, яка згодом об’єдналася з брендом Comfy Станіслава Роніса.

Цікаво, що директором компанії є Олександр Мітрошин. Це чоловік головного державного ревізора-інспектора Державної фіскальної служби Світлани Мітрошиною, інформацію про що вона вказала у своїй декларації за 2018 рік. За рік її чоловік у цій фірмі заробив близько 134 тисяч гривень.

Протягом свого існування ТОВ “Маресто Україна” підписала 36 контрактів з бюджетниками на загальну суму 51,14 млн гривень. Найбільше підрядів (17) компанія отримала від Міністерства оборони України.

Георгій Шабаєв

-->