Фірма, власника якої визнали винним у корупційному правопорушенні, отримала 2 мільйони за обладнання для анестезії

Фото з відкритих джерел

Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області за результатами відкритих торгів уклало угоду із ТОВ “Медсервісгруп” на поставку обладнання для анестезії на загальну суму 1,77 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що компанія має поставити до медичного об’єднання два апарати наркозно-дихальні Aeon 8300 A. Ціна за одиницю складе 885,7 тис гривень. Поставити товар переможець повинен до 31 грудня 2019 року.

Конкурентом переможця на тендері виступило МПТВП “Оніко”, однак його цінова пропозиція виявилася дорожчою від конкурента на 500 грн. Жодна з компаній не знизила ставок за три кроки аукціону.

Нинішній співвласник ТОВ “Медсервісгруп” Андрій Забережний, якому належить 40% статутного капіталу компанії, у листопаді 2018 року був засуджений за корупційне правопорушення. Так, згідно з реєстром судових рішень, компанія ТОВ “Медсервісгруп”, в якій він на той час був комерційним директором, брала участь у спотворенні результатів торгів для комунальної установи «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя». У висновку суд затвердив угоду про визнання винуватості і змусив сплатити штраф Загребельного у розмірі 6800 грн без позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю.

ТОВ “Медсервісгруп”, починаючи з кінця 2016 року, підписала 46 контрактів з бюджетниками на загальну суму 113,5 млн гривень. Найбільший підряд компанія отримала від “Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України” – 55,61 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->