Фігурант кримінальної справи про розтрату бюджетних коштів поставить медобладнання обласній лікарні у Харкові

Зображення з відкритих джерел

Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня” за результатами тендери уклало угоду із ТОВ “Сінекс” на поставку медичного обладнання на суму 1,09 млн гривень.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, ТОВ “Сінекс” поставить обласній лікарні монітор пацієнта uMEC, укомплектований аксесуарами та датчиками у кількості 20 штук. Монітори виробництва Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics Co., Ltd., (“Mindray), Китайська народна республіка. Вартість одного монітора складе 54,9 тис гривень з ПДВ.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Ефет Центр”, пропозиція якого була на 2 тисячі дорожчою від конкурента. Жодна з компаній не знижувала своїх пропозицій під час аукціону.

Починаючи від лютого 2019 року Головним управлінням Національної поліції у Львівській обл. ведеться досудове розслідування за фактом вчинення службовими особами Рудківської міської ради розтрати бюджетних коштів при закупівлі медичного обладнання у ТОВ “Сінекс”. Слідчі встановили, що закуплене обладнання було завищено у вартості у понад 860 тис гривень. Ухвалою від 6 травня цього року слідчим надано доступ до речей до документів, що перебувають у власності ТОВ “Сінекс”.

ТОВ “Сінекс” було створено у січні 2017 року. Директором та одноосібним власником фірми зі статутним капіталом у 50 тис гривень є мешканець Житомирської обл. Олександр Василенко. За час свого існування компанія підписала 78 договорів з бюджетниками на суму в понад 64 млн гривень.

Георгій Шабаєв

-->