Дружина депутата зі Знам’янки без торгів отримала чверть всіх замовлень місцевого інтернату

Зображення з відкритих джерел

Підприємиця з міста Знам’янки Кіроворадської області Надія Могилей за 2018-19 роки отримала понад сотню безконкурентних підрядів на загальну суму 2,96 мільйонів гривень. При цьому ФОП працювала лише з одним замовником – Знам’янським психоневрологічним інтернатом.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з модулю аналітики bi.prozorro.

Загалом, з січня 2018 року по травень 2019 року включно підприємиця підписала з інтернатом 117 договорів на постачання різноманітних продуктів харчування – від дріжджів і масла до мандаринів і риби. При цьому ціни на запропонований Надією Могилей товар не надто відрізнялись від середньоринкових, вказаних у звітах Держстату.  На відкриті торги оголошені інтернатом підприємиця не подавалась ні разу.

За 2018-2019 роки заклад завершив 499 тендерів, підписавши договорів на суму 10,23 мільйонів гривень. ФОП Могилей Надія Василівна є лідером для даного закладу, як за кількістю підписаних угод, так і за їхньою загальною вартістю.

Надія Могилей є дружиною депутата обласної ради, представника політичної партії «Опозиційний блок» Михайла Могилея. Згідно з декларацією опоблоківця за минулий рік, підприємницька діяльність принесла родині 1,41 мільйонів гривень. До свого переходу в «Опозиційний блок» Михайло Могилей виконував обов’язки керівника Знам’янської районної організації «Партії регіонів». У цей же час працював на «регіоналів» і Володимир Кадацький, який з 2011 року займає посаду керівника Знам’янського психоневрологічного інтернату.

Павло Лісниченко

-->