Директор фірми намагається уникнути відповідальності за корупцію начебто через алкоголізм

Зображення з відкритих джерел

Директор ТОВ «Амаго», якого підозрюють у службовому підробленні, намагається уникнути відповідальності через проблеми з психічним здоров’ям.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з ухвали Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 2 травня.

Так, у травні 2018 року відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації провів закупівлю щодо придбання автомобіля вантажного марки «Opel» моделі «Vivaro» (або еквівалент) очікуваною вартістю 420 тис. грн. Згідно з додатком №2 до тендерної документації «Технічні вимоги», пробіг автомобіля мав складати не більше, ніж 75 000 кілометрів.

Переможцем торгів стало ТОВ «Амаго».

Але слідчі вияснили, що приватники продали відділу освіти автомобіль «Opel» «Vivaro» з пробігом 344 035 км. Тобто набагато гірше, ніж вимагалося у технічній документації.

При цьому у документи торгів, директор «Амаго» вніс дані, що вони мають машину з пробігом до 73 560 км. Тобто, на думку слідства, зробив підроблення документів.

За даними експертизи збиток склав майже 100 тис. грн.

Наприкінці березня 2019 року йому повідомили про підозру. Але провести слідчі дії правоохоронці не можуть «через скарги підозрюваного на стан свого здоров’я, викликаний зловживанням ним алкоголем».

Зараз суд дозволив провести йому експертизу, щоб встановити чи страждає підозрюваний на душевні хвороби, чи знаходився він «на момент вчинення кримінальних правопорушень в стані тимчасового розладу психічної діяльності».

За даними сайту «Прозорро», угоду про постачання автівки підписував директор ТОВ «Амаго» Едуард Висоцький.

Павло Новик

-->