Директор ДП, який дозволив розкрасти понад 100 тисяч на ремонті, отримав копійчаний штраф

Зображення з відкритих джерел

Суд визнав винним директора та керуючого санацією ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» , який дозволив безпідставно перерахувати  136 тис. грн. бюджетних коштів.

Про це “БЛОГЕРАМ” стал відомо з тексту вироку Івано-Франківського міського суду від 2 травня 2019 року.

За даними порталу «Судова влада», обвинуваченого звуть Сергій Дудишин.

Суд встановив, що ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» в 2017 році уклав договір підряду з ТОВ «Сантехбудпромпостач» щодо виконання робіт з ремонту адміністративних приміщень.

За даними слідства, Дудишин не здійснював особисто контроль за виконанням робіт, не забезпечив надання підряднику проектно-кошторисної документації, не проводив перевірку обсягів виконаних робіт, не вживав заходів щодо забезпечення своєчасного та якісного виконання вказаних підрядних робіт, не прибував на місце їх проведення особисто. При цьому він підписав платіжне доручення, щодо перерахування підряднику 136 тис. грн. за роботи, які не були виконані.

Дудишин визнав свою провину повністю.

Суд визнав його винним у службовій недбалості та оштрафував його на 4 250 грн.

Крім того його позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк один рік.

Павло Новик

-->